Taylor Swift, Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Taylor S & Vanessa & Ashley eestikeelne foorum!
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Similar topics
    Latest topics
    » Mitu postitust sul on tehtud ??
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Püh 6 Nov - 21:14

    » Kes võiks olla järgmine postitaja?
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Püh 6 Nov - 21:11

    » Alusta uut sõna lõppenud tähega
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Püh 6 Nov - 21:11

    » Foorumi chat!
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby Mammu Esm 19 Sept - 23:22

    » Uuendused siis siin foorumis! :)
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Nelj 1 Sept - 20:13

    » Foorumist
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Nelj 1 Sept - 0:21

    » Kes on pildil??
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby Mammu Teis 30 Aug - 16:00

    » Hinda eelmise kasutaja avatari!
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Esm 29 Aug - 23:17

    » Inglise keelne sõnamäng
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Emptyby KrissuKissu Esm 29 Aug - 23:17

    Poll
    Mis jutt meeldib kõige rohkem?
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcap75%Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1
     75% [ 3 ]
    Ma sain Demiga parimaks sõbraks!
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcap0%Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1
     0% [ 0 ]
    Kohtumine Miley Cyrusega
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcap25%Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1
     25% [ 1 ]
    Kokku Hääli : 4
    Kirjutamise võistluse (One-Shoti) hääletus
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends EmptyEsm 13 Juun - 22:44 by KrissuKissu
    Valige siis jutt mis teile kõige rohkem meeldib!

    Hääletus kestab kuni 20. juunini.

    Enda Poolt Ei Tohi Hääletada!

    Comments: 6
    Kes on foorumil
    Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

    Puudub

    Rekordarv külastajaid(37) oli siin foorumil Esm 18 Sept - 17:52
    Top posters
    KrissuKissu
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    Mammu
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    Ashley
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    selena-gomez
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    demike!
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    Selena
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    Mailiis12
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    normi7
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_lcapHayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Voting_bar1Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Vote_rcap1 
    Affiliates
    free forum

    Navigation
     Portal
     Esileht
     Liikmete nimekiri
     Profiil
     KKK
     Otsi

     

     Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends

    Go down 
    2 posters
    AutorTeade
    KrissuKissu
    Foorumi Administraator
    Foorumi Administraator
    KrissuKissu


    Postituste arv : 432
    Join date : 18/10/2009
    Age : 30
    Asukoht : Eesti/ Tõrva

    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Empty
    PostitaminePealkiri: Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends   Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends EmptyEsm 13 Juun - 22:41

    See on Ash-i jutt... ta saatis selle mulle emailile. Ta ei saa ise eriti arvutiss tulla, ärge küsige miks. Smile Vabandust, et hiljem lisan aga mul ei ole olnud aega, et seda siia lisada. See on mul tegelt olemas juba 9. juunist.


    "Hayley, tule juba," karjus mu ema. "Ema, kuhu minek on?" küsisin ma kohe kui olin alla jõudnud. "Me pidime ju täna kaubamajja minema, sul vaja uusi riideid," vastas mu ema mu küsimusele. "Oi pagan. Ma ei saa, lubasin juba Mary Kateile, et lähme kahekesi. Võib?" rääksin/küsisin mina. "Davai siis," ütles mu ema solvunult. Mind see suht ei huvitanud, nüüd viimased kuud tahab kõike minuga teha, varem ei teinud midagi koos minuga. Pigem vältis minuga tegelemist. "Okay, oh pagan, ma lähen siis, me pidime kohtuma juba 10 mintsa eest," ütlesin ma ja jooksin üles. Sealt oma tuppa ja võtsin käekoti, kuhu panin telefoni, võtmed ja rahakoti.

    Paar kümend minutit hiljem kaubamaja ees. "Sorry, et ma hiljaks jäin," ütlesin ma kohe kui jõudsin oma sõbranna Mary Kate(Edaspidi Mary) juurde. "Pole hullu, ega ma ise ka just jõudsin. Seal on hullem trügimine," ütles Mary ja näitas siis näpuga sinna suunda kust ta tuli. "Wow, mis seal toimub?" küsisin ma kohe. "Ma ei tea, lähme shoppama?" vastas/küsis Mary. "Davai lähme," ütlesin mina. Me käisime mitmes poes kuni ma kõndisin kellegile otsa kuna ma vaatasin korra taha kuna Mary jäi korra seisma. "Sorry, et ma teile otsa kõndisin," ütlesin ma kohe. "Pole hullu," ütles tema. "Ashley Tisdale?" küsisin ma vastu nii pea kui ta oli öelnud pole hullu. "Jah, fänn?" küsis siis Ashley. "No nii ja naa. Mõned laulud on okeid ja mõned ei meeldi eriti aga muidu head. Su filmid ja saates või siis sarjad on ka head," vastasin ma pikalt. "Oh, sinu nimi?" küsis Ashley. "Ma olen Hayden Ashley, aga peamiselt kutsutakse Hayleyks," vastasin ma küsimusele. "Oh, kena nimi," ütles Ashley ja lisas "autogrammi soovid?" "Loomulikult ja," ütlesin mina. "Siin," ütles ta ja ulatas mulle oma plakati kuhu ta ka kirjutas oma autogrammi. "Mary, kuhu sa oled?" küsisin kui ma märkasin, et pole enam siin. "Kes on Mary?" küsis Ashley. "Mu sõbranna," vastasin mina.

    Paar päeva hiljem:

    Mary Kate ei räägi minuga enam, kuna ma olen veetnud liiga palju aega Ashleyga. Meist said head sõbrad, ma saan isegi tasuta pileteid tema konsertidele ja nii edasi. Ma olen selle üle rõõmus, et Ashley Tisdale on mu sõbranna aga samas ka kurb kuna Mary Kate ei räägi enam minuga. Peab ka temaga nüüd aega veetma.

    Paar päeva hiljem veel kord:

    Mina, Mary Kate ja Ashley oleme nüüd head või isegi parimad sõbrannad. Me saame kõik oma vahel hästi läbi.
    Tagasi üles Go down
    Mammu
    Foorumi Moderaator
    Foorumi Moderaator
    Mammu


    Postituste arv : 325
    Join date : 17/03/2010
    Age : 26
    Asukoht : Eesti ida-viru

    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Empty
    PostitaminePealkiri: Re: Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends   Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends EmptyNelj 16 Juun - 16:19

    päris hea Very Happy
    Ma hääletan ta poolt
    Tagasi üles Go down
    http://demiselena.forum.co.ee/
    KrissuKissu
    Foorumi Administraator
    Foorumi Administraator
    KrissuKissu


    Postituste arv : 432
    Join date : 18/10/2009
    Age : 30
    Asukoht : Eesti/ Tõrva

    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Empty
    PostitaminePealkiri: Re: Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends   Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends EmptyLaup 18 Juun - 4:39

    Mulle ka tegelt meeldib Hayley aka Ashley oma kõige rohkem.
    Tagasi üles Go down
    Sponsored content





    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Empty
    PostitaminePealkiri: Re: Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends   Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends Empty

    Tagasi üles Go down
     
    Hayden Ashley + Mary Kate + Ashley = Best Friends
    Tagasi üles 
    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
     Similar topics
    -
    » Ashley Biograafia

    Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
    Taylor Swift, Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale! :: Meelelahutus! :: Omalooming :: Järjejutud/Järjrkad/One-shot-
    Hüppa: